Aşk

Akrep Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Akrep Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu erkeği, son derece derin, kararlı, içe dönük ve paylaşımcı bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı aşk hayatında da derin ve yoğun tutkular arayışındadır. O hiçbir şeye yüzeysel olarak yaklaşmaz. Aşk hayatında da dış görünüşe pek önem vermez. Onun için karşısındaki kişinin sadakat anlayışı, uyum seviyesi, güvenilirlik düzeyi ve duygusal derinliği önem taşımaktadır. Akrep burcu erkeği aşk hayatını tutku ile yaşamak ister. Bunun yanında beklediği karşılığı göremediği takdirde şüpheci, kıskanç, kinci ve intikamcı olabilir. Birlikte olduğu kadının ona güven vermesinde ve onda şüphe uyandırmaması gerekir.

Sonuç olarak Akrep burcu erkeği, aşk hayatında çok derin, tutkulu, sahiplenici ve paylaşımcı bir erkektir. En sadık burçlar arasındadır. Ancak kendisinin bu olumlu özelliklerine partnerinin de karşılık vermesini bekler. Aksi takdirde olumsuz özellikleri olan kincilik, intikamcılık gibi özellikleri ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

Akrep burcu erkeği ilişkilerinde sorun ve problem yaşamayacağı, sevileceği bir partnerle ilişki kurmak ister. Bu özelliklere sahip bir partnerle başladığı ilişkide hiçbir konuda sorun yaşamaz. Bu yüzden ilişki yaşadığı partnerin güven vermesi, uyum içinde olması, paylaşım içinde ona yaklaşması çok önemlidir. Böylece partneriyle paylaşımlarda bulunacak ve uyum içinde olacaktır.

Akrep burcu erkeği kararlıdır, olumsuz davranışlara katı davranır ve partnerine karşı bu yönde taviz vermez. Partnerinin zor biri olmasına ve söylemlerinin tam aksine davranmasına müsaade etmez. Yumuşak, uyumlu ve anlayışlı bir yaklaşım karşısında kalmak ister. Onu kendinize bağlamak ve elinizde tutmak istiyorsanız mutlaka istekleri doğrultusunda yol almanız gerekir. Böylece size bağlı bir ilişki yaşamaya başlayacaktır.

Akrep Burcu Erkeği’nin İlişkide Sevdiği ve Sevmediği Yönler

Romantik ortamlarda partneriyle zaman geçirmekten hoşlanır, partnerinin ona açık olmasını ve ilişki süresince hiçbir fikrini saklamamasını ister. Yaşadığı ilişkide en çok partnerinin rahat tavırlar içinde olmasını sever. Sevdiği kişinin kendisi dışındaki kişilerle diyalog kurmasını istemez. Her koşulda partnerinin kendisine zaman ayırmasını bekler, ilgisizliğe asla tahamül etmez. Hatta bu durum karşısında tepkilerini sert bir şekilde oryata koyar.

Romantik ortamlarda bulunmaktan, baş başa kalacak yerlerde olmaktan hoşlanır. Hediye olarak kalıcı ve değeri yüksek hediyeler vermeniz sevinmesini sağlar. Gösterdiği ilgi ve değerin aynı oranda kendisine geri dönmediğini görürse çılgına döner. Bu yönde kızgınlığını gizlemez ve yapılan yanlışlıkları ortaya koyarak partnerinin tutum ve davranışlarını değiştirmesini ister.

Akrep Burcu Erkeği’nin İlişki Yaşama Biçimi

Her söylenene uyum sağlar, gireceği ortamlarda itirazda bulunmaz, istemese dahi partneri için gireceği ortama katlanır. Bu yönüyle çoğu kez ortamların baş konuğu olur. Partnerini asla tek başına bırakmaz, uğruna birçok fedakarlık yapar. Asla verdiği sözleri yerine getirmekte ihmalkar davranmaz, partnerinin yanında uyumlu olur.

İtirazlarını sessiz bir şekilde dile getirir, kızsa da bir süre sonra sakin olmayı becerir. Sevdiği kişilere karşı ilgilidir, fakat duygularını ve hislerini sevdiği kişiye kolayca göstermez. Bunu yapması için biraz zaman geçmesi gerekir, kolayca bir kişiye ısınmaz. Sevdiği kişiye yakın durur, sevmediği kişilerden uzak durmaya çalışır. Aşırı kıskançtır.

Akrep Burcu Erkeği’nin Uzun Süreli Aşk Yaşayacağı Burç

Boğa burcuyla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Eğer hayatınızda kalıcı ve kısa sürmeyecek bir ilişki yaşayı arzuluyorsanız öncelikli olarak partnerinizin Boğa burcu olmasına imkan tanıyın. Böylece yaşayacağınız ilişki kısa sürmeyeceği gibi mutlu dönemler yaşamanızı sağlayabilir.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı