Aşk

Akrep Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Akrep Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Kadını’nın Uyumlu Olduğu Burçlar: Yengeç, Balık

Akrep Burcu Kadını’nın Anlaşmakta Zorlandığı Burçlar: Boğa, Aslan, Kova

Akrep Burcu Kadını’nın Uzun Süreli Aşk Yaşayacağı Burç

İlişki kararınızı Yengeç burcundan biri ile vermeniz, mutlu olmanızı ve yaşadığınız sıkıntıları hissetmekten uzaklaşmanızı sağlayabilir. Yengeçle yaşayacağınız uzun süreli bir beraberlikte güzel günler geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Aşkta Ne Bekler?

Akrep’ler derin ve yoğun ilişki arar. Ruh eşi kavramına inanır ve aşkta tutkuludur. Duygularının derinliğini ve güvensizliklerini anlayabilecek birini ister. Üstelik bu kişi onun ara sıra yalnız kalmaya gereksinimi bulunduğunu da anlamalıdır. Mükemmel bir insan sarrafıdır. İlgi odağı olmaktan hoşlanan büyük konuşan ve kendini öven insanlardan etkilenmez. Kendi kadar şefkatli sadık ve ilişkiye adanmış bir sevgili ister.

Akrep kadını tıpkı bir mıknatıs gibi herkesi kendine çekme gücüne sahiptir. Tutkulu, çekici ve şehvetli görünür. Sahiplenme duygusu kuvvetlidir. Kıskançtır. Ve sevdiği zaman kesinlikle sadıktır. Onu kırdığınızda yıllarca unutmaz. Kincidir. Değişmeye zorlanmamalıdır. Sıradan değil derinden sevilmek ister. Onunla gönül eğlendirmek pek mümkün değildir. Kontrolüne girmeli ve bütün saflığınızla kendinizi, ruhunuzu, bedeninizi ona teslim etmelisiniz. Akrep insanı aşkı çok ciddiye alır ve beraber olduğu insanın kendini sevmesini, takdir etmesini bekler. Akrep kendini dinleyen ve anlamaya çalışan insanları sever. Karşısındaki insanın, dikkatini tam anlamıyla kendine vermesini ister.

İlişkisinde kararlıdır, verdiği sözlerden veya vaatlerden vazgeçmez, amaçlarına ve inandığı temel değerlere sahip çıkar, sevdiği kişi için fedakarlık yapar. Zor günlerde partnerini anlar, bu yüzden partnerini zor duruma düşürmek için çaba sarf etmez, partneri için her işi yapmaya çalışır. Sevdiği kişileri yalnız bırakmaz, partnerine yapılan hatayı kendisine yapılmış gibi kabul eder. Tavırları partnere karşı yumuşaktır, sorunlarını açar, samimi bir hava içinde paylaşım yapar. Kıskançtır, ilişkilerinde tahammülü çıkarları doğrultusunda vardır. İstediğini elde edinceye kadar her şeyi yapmaya çalışır. Fazla ilgi ve değeri kaldırmaz. Böylelikle ölçülü olamaya çalışmalısınız. En güzel o olmayabilir ancak en çekici hep odur. Büyüleyici bir çift gözün sahibi hep odur. Becerikli ve sevecen bir anne olursa da kuvvetli ve sert kişiliği sebebiyle bir ilişkiyi rahatlıkla yürütemez. Onun eşi de güçlü, korkusuz biri olmalıdır. Başkalarına karşı saldırgan ve sivri dilli davranırken, sevdiklerine yumuşak ve uysal davranabilir.

Akrep Burcu Kadını Sevgilisinden Ne Bekler?

Akrep burcu kadını sevgisini gösteren, bağlılığını ortaya koyan, gözünün ondan başkasını görmediğini hissettiren bir partnere daha fazla yakın durur. Eğer onu sevmediğinizi, önemsemediğinizi, sadakat içinde ona bağlı olmadığınızı anlarsa; hem o ilişkiye güvenle yaklaşmayacak, hem de o ilişkinin sağlıklı olmayacağını düşünerek bir ilişkiye başlamayacaktır. Üstelik akrep burcu kadınının sezgileri güçlüdür ve olayları önceden hissetmesi mümkün olmaktadır.

Partnerinin ona nasıl yaklaştığını ve ne düşündüğünü yalnızca ifadeleriyle değerlendirmez, davranışlarıyla ve içinden geçirdiği duygularıyla anlamaya çalışır. Bu şekilde davrandığından, yansıtılmayan, gizli tutulan konuları sezerek partnerine yaklaşmaya çalışır. Bu yüzden ne yaparsanız yapın ondan hiçbir şeyinizi gizlemeyin. Bu şekilde davrandığınız müddetçe kalbinde taht kurabilirsiniz. Her anlamda mutlu olmanızı sağlayabilir. Bir ilişki içinde sizinle beraber aksiyon etmeye başlar.

Akrep Burcu Kadını’nın İlişkide Sevdiği ve Sevmediği Noktalar

Başkasının güzelliğinden ona bahsedilmesinden hoşlanmaz. Varlığının dikkate değer bulunduğunu vurgulayın, her fırsatta güzel ve çekici olduğunun söylenilmesinden hoşlanır. Ne giyerse giysin kesin olarak yakıştığını söyleyin, kendisine kompliman yapmayan erkekleri hiç sevmez. Dikkate alınmasından ve her söylediğinin yapılmasından hoşnutluk duyar.

Erkeğinin kendisine bağımlı olmasını ve her konuyla ilgili ona destek sunmasını ister. Yalanlara kanmaz, palavracılıktan hoşlanmaz. Tatil yapmayı, yemek ve içmeyi sever. Eğlenceye düşkündür, onu eğlendirmeye götürmeniz mutlu eder. Hediye olarak çeşitli kokular, iç çamaşırı, mum, şık kıyafetler tercih eder.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı