Aşk

Aslan Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Aslan Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan kadını kendi yaşam tarzına uygun kişi ile ilişki yaşıyorsa ve ilişkide istekleri yerine getiriliyorsa o ilişkiyi sürdürmek için elinden geleni yapar. Fakat talepleri kabul edilmediğinde çok asabi olabilir. Kendisini önemseyen, onu yücelten bir eş ile birlikte olmak ister. Özgürlüğüne düşkündür, bu serbestliğine imkan tanımanız sizinle ilişki kurmasını sağlar. Eğer üzerinde hakimiyet oluşturmaya ve iyi niyetini kullanmaya çalışırsanız, varlığını hiçe sayarsınız, o zaman size zaman ayırmak için fazla tahammül göstermeyeceği gibi, bir birliktelik yaşamaya da çalışmayacaktır.

Eğlenceli ve Spontane Bir Yaşam

Tatil yapmaktan, seyahat etmekten, eğlenmekten hoşlanır. Uzun yolculuklar, yeni keşifler tam ona göredir. Lüks oteller ve restoranlar da tabiki gösteriş tutukunu Aslan kadınını büyüler. Gittiği yerlerde, ilişkisinde ilgi odağı ve otoriter olmaya çalışır. Gelecekle ilgili çok sık plan program yapmaz, planlara bağlı yaşamaktan hoşlanmaz. Güçsüz ve nezakatten uzak, egoist, pasif erkekler Aslan kadınına görünmesinler dahi. İlişki boyunca tutarlı davranışlar sergiler, durağan düşünür. Sözünü kimseden saklamaz, sesli düşünür. Tepkileri anidir ve kimseden çekinmeden yansıtır. Kendisini abartmayı sever, farklı omayı sever. Cinsel talepleri yüksektir, karşı cinsle ilişkisinde uyumu zor yakalar, seçicidir. Gözleri ve bakışları serttir, aynı anda güçlü bir görüntü sergiler. Partneri tarafından yönetilmekten ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz, özgür olmayı çok sever.

Aslan Burcu Kadını Hangi Burçlarla Uyumlu?

Aslan kadını Aslan burcu erkeğiyle oratk noktaları olması sebebiyle iyi anlaşır. Aslan erkeği ile uzun süreli bir ilişki yaşayabilir. Macera yaşamak ve eğlenmek isteyen Aslan kadını Boğa burcu erkeği ile hoş vakit geçirebilir.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı