Aşk

Balık Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Balık Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Balık erkeği ilişkilerinde güven duymak ister. Duygusal, anlayışlı ve çok romantiktir. Aşk, ilişkilerinin olmazsa olmazıdır. Sadakate önem verir. Kendisi için doğru kadını bulduğunu düşünüyorsa ömrünün sonuna kadar eşine sadık kalabilir aksi taktirde aradığı kişiyi bulma yolunda daldan dala konacaktır. Sevdiği kadını mutlu etmek için yapmayacağı şey yoktur. Estetik algısı kuvvetlidir, güzellik onun için önemlidir. İyi bir aile babası olur. Çocuklarına ve eşine her zaman öncelik verir ve düşünceli davranır.

Balık Burcu Erkeği Eleştiriden Hoşlanmaz

Sakin bir yapıya sahip olduğundan ilişkisinde de huzur arar. Eleştirel yaklaşımlardan hiç hoşlanmaz. Nazik ve uyumlu kadınlar ilgisini çeker. Sanata eğilimi olduğundan karşısındaki kişinin de sanat eğilimi olursa onun gönlünü daha kolay kazanabilir. İlk atağa geçen taraf olması biraz zordur. Ancak rahat hissettiğinde karşısındakine rahatça açılabilir. Kendisine ilgi gösteren kadınlardan hoşlanır. Düzenli bir hayat ve uyumlu bir beraberlik arayışındadır.

Balık Burcu Erkeği’ne göre mutlu bir ilişkinin sırrı karşılıklı anlayıştadır

Kendi fikirleri her zaman en doğrusuymuş gibi düşünür. İlişkilerinde bu yüzden çatışmalar yaşayabilir. İnatçı bi tavır sergilerseniz onu elinizden kaçırabilirsiniz. Yumuşak tavırlar ve sözlerle ise gönlünü almanız çok kolay olur. Karşılıklı anlayışın hakim olduğu bir ilişkide balık burcu erkeği ilişkiniz boyunca ayaklarınızı yerden kesecektir. Hayal kurmaktan hoşlanır. Hayallerinin saçma olduğunu düşündüğünüz hissettiğinizdeyse ipler işte o zaman kopar. Hayal kurmak balık burcunun vazgeçilmezidir. İlişkinizi bbunu kabul ederek yaşarsanız mutlu bir ilişki kaçınılmazdır.

Balık Burcu Erkeği’nin Uyumlu olduğu burçlar: Balık, Yengeç, Oğlak

Balık Burcu Erkeği’nin Uyumsuz olduğu burçlar: Koç, Yay, İkizler

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı