Aşk

Balık Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Balık Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu Kadını Romantik ve Sevgi Doludur

Balık kadını sevgilisine ilgisini her an her yerde belli eder, partnerini denetim altına alır ve her ortamda ona sahip çıkar. Sevdiği insana bağlıdır, sözünden çıkmaz, iyi bir dinleyicidir. İlişkilerinde kırıcı olmamaya dikkat eder, partnerinin zor duruma düşmesine dayanamaz, çok çabuk gözyaşı döker.

Duygusal bir yapıya sahip olmasından dolayı duygularını önemseyen, gösterdiği ilgiye ve sadakate aynı miktarda yanıt veren bir partnerle ilişkisini sürdürür. Bu şekilde ona yaklaşan, davranan biri ile gayet iyi geçinir ve onunla ilişki yaşamaya başlar. İyimser ve esnek tavırlar karşısında katı ve sert tavırlarla karşılaşmak istemez, bu şekilde gelişen bir ilişkiyi sürdürmeye yanaşmaz. Partnerinin aynı anda uyumlu, uysal ve her konuyla ilgili anlayışlı biri olmasını ister. Hiç bu özelliklerin haricinde aksiyon edilmesini istemez. İsteklerine yanıt verildiği müddetçe ilişkiye dayalı kalır ve partnerini mutlu etmeye çalışır.

Balık Burcu Kadını Aşkı İçin Her Şeyi Göze Alır

Sevgilisi veya eşi için tüm hayatını sil baştan alabilir. Söz konusu aşk ise herşeyini feda ederler. Yıllarını hatta tüm ömrünü unutamadığı eski bir aşk için harcayabilirler.

Yalnızlıkdan çok korkmalarına rağmen unutamadıkları bir sevda için bütün hayatını yalnız geçirebilirler. Kendisini sahiplenen, koruyan erkeklere aşık olurlar. Sığınacak liman olarak gördükleri erkekler aşık oldukları erkeklerdir. Kırıldığında ise kolay bağışlasa da hiçbir zaman yaşadıklarını unutmaz, bu nedenle ona yaklaşan erkeklerin hata yapmamaya özen göstermesi gerekli. Aksi takdirde mutlu bir beraberlik meydana çıkmaz.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı