Aşk

Başak Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Başak Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Başak Burcu (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak erkeği kolay kolay aşık olmaz ancak olduğunda bu, ömür boyu sürer. O bir kadında öncelikle akla bakar. Zeki ve mantıklı kadınlardan hoşlanır. Partneriyle entellektüel paylaşım içinde olmayı sever. Diğer bir olmazsa olmazı temizliktir. Başak erkeği hastalık derecesinde titizdir. Tıpkı kendi gibi bakımlı ve titiz kadınlardan hoşlanır.

Dışarıdan biraz soğuk ve mesafeli gözükürler. Bunun nedeni seçici bir insan olmasıdır. Başak erkeğiyle yakınlaşması biraz zor gibi gözükse de yakınlaşmayı başardığınızda aslında çok samimi, içten ve rahat bir insan olduğunu anlayabilirsiniz. Başak erkekleri yardımsever olurlar ve kadınlarına da yardımları dokunması adına ellerinden geleni yaparlar.

Başak Burcu Erkeği Romantik Değil Ama Güvenilir

Pek romantik oldukları söylenemez. Gerçekçilik ve mantık tüm kararlarında ve davranışlarında etkili olur. Kendine ait bir mahremiyet alanı vardır ve özeline çok fazla müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Bu bazen bencilce gibi gözükse de aslında beklentisi özgürlük alanının kaybolmamasıdır. Çocukları ve aile hayatını sever. Eğer bir kadını gerçekten sevmişse ona büyük saygı duyar ve hiçi düşünmeden tüm hayatını onunla geçirmeyi düşünebilir. Kısa süreli ilişkiler, kaçamak ve heyecanlar Başak erkeğine göre değildir. Bu anlamda sadakat bakımından güvenilir bir erkektir diyebiliriz.

Diğer Burçlar ve Başak Erkeği

Güvenilir ve uzun bir ilişkinin paylaşımını boğa burcuyla yakalayabilir. Boğa burcunun sadık ve bağlı yanının olması bir ilişkide endişe ve kaygı duymasını ortadan kaldırır. Eğlenerek ve gezerek hayatını renkli bir şekilde yaşamak istiyorsa bu isteğe Yay burcu kadını ile kavuşabilir.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı