Aşk

Başak Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Başak Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Başak Burcu (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu Kadınına Aşık Bir Erkek için Notlar

Başak kadını her şeyi planlar, önceden tasarlar demiştik.. Tabii ona âşık bir erkek için bu hayatı bir miktar zorlaştıran bir şeydir. Tavsiyemiz ona zaman vermeniz ve onun kendini rahat hissetmesini sağlamanız. Anı yaşamanın tadına varırsa eskisi kadar ayrıntıcı ve hesapçı biri olmaktan vazgeçebilir.

Başak Burcu Kadını’nın Bazen Buz Gibi Bir Kalbi Olduğunu Düşünebilirsiniz

Bir Başak kadınını, dağınıklık kadar rahatsız eden bir şey yoktur. Lükse düşkün olduğu söylenemez ama temizlik, düzen ve itinaya önem verir. Yatak odasına bakınca temiz beyaz çarşaflar, yumuşacık mis kokulu yastıklar görürsünüz.

Yataktan kalkar kalkmaz yüzünü yıkadıktan sonra yaptığı ilk şey yatak odasını şöyle bir toplamak olacaktır. Bunlara alışmalısınız. Mesela lavabonuz kirli tabaklarla dolu olmasın asla. Bu kadın geyşa ruhlu değildir. Sizin mutfağınızı toparladıktan sonra yatak odasına gelip dünyanın en harika seks numaralarını yapmaz. Yani onun havaya girmesi için elinizden geleni yapmanız iyi olur.

Başak kızı ufak şeylerde bile insanı rahatsız edecek derecede, kılı kırk yararcasına titizlik gösterir, ama öte yandan dünyanın en cömert, en iyi, en sevecen insanıdır… Onun kusursuzluk merakını kusur olarak değil, erdem olarak kabul edin. Eleştirici huyu sinirinizi bozsa bile öyle tatlı ve sevimli bir havası vardır ki, hiç karşı koyamazsınız. O alçak gönüllü tavırları ve o tatlı, ışıl ışıl gözleri görevlerini iyi yapmışlar. Hatta başkaları kusur bulmadığı zaman onun ne kadar şakacı olduğunu ve o güzel başın içinde ne keskin bir zekanın yattığını da herhalde anlamışsınızdır. Çok hoş ve tuhaf bir şeydir.

Başak Burcu Kadınına Aşıksanız?

Onu detaylarla etkiler, çok çaba harcayarak keşfettiğiniz ve hareket etmek için biraz emir beklediği yönünü keşfedip gerekli noktalarda müdahale ettiğinizde büyük bir zafer kazanırsınız. En ufak ayrıntılara takılışı, baktığında mükemmeli görüşü yüzündendir. Sizde de aynı durum söz konusu olacaktır mutlak. Eleştirilerinin sizin mükemmel halinizi görmesinden ve ufak aksaklıkları sadece sizi düşündüğü için düzeltmeye çalışmasından olduğunu bilmelisiniz. Hayata entelektüel bir çerçeveden bakması duyguları anlamasına veya umursamasına engel değildir; ancak ona hislerinizi uzun uzun açıklamanız gerekebilir.

Başak Burcu Kadını’nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Başak Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği: Ateşli ve tutkulu bir ilişki ve kalıcı bir evlilik olasıdır.

Başak Burcu Kadını’nın ve Akrep Erkeği: İlginç bir ilişki ve kalıcı bir beraberlik için gereken uyumları vardır.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı