Aşk

Boğa Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Boğa Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hoşlandığı kişiye duygularını açmadan önce arkadaş olmayı tercih eder. Böylelikle hem karşısındaki kişiyi daha iyi tanıyacağını düşünür hem de reddedilmemeyi garanti altına almış olur. Boğa burcu erkeği ilişkilerinde huzur arar. Duygusal kişilerle daha çok anlaşır. İlişkide ipleri her zaman elinde tutmak isteyecektir. Kendi kararlarının uygulanmasını ister her zaman. Bu nedenle inatçı, dik başlı kişilerle anlaşamaz. Birlikte olacağı kişinin yumuşak başlı, kibar olması ilişkinin devamı için şarttır. Güzelliğe çok önem verir. Sevdiği kadına saygı duymak ister.

Boğa Burcu Erkeği İçin İlgilenilmek Çok Önemlidir

Duygularını çok fazla dile getiremez ama kendisine ilgi gösterilmesinden çok hoşlanır. Her zaman pohpohlanmak ister. Partnerinin onu her koşulda düşündüğünü bilmek ister. Fedakarlıktan hoşlanır. Ancak böyle partnerine bağlı kalacaktır. Birini sevmesi çok kolay değildir fakat sevdiği zaman ömrünün sonuna kadar tek bir kişiyi sevebilir. İlişkileri uzun solukludur. Sadık ve vefakar bir eştir.

Boğa Burcu Erkeği Sevdiğini Sahiplenir

Zeki ve kendine güvenen kadınlardan hoşlanır. Kendisi duygularını çok rahat dışarı vuramasa da partnerinin sevecen ve ilgili olmasını ister. Kendi kararlarına saygı duyulmasını ister. Onu yönlendirmeye çalışan, kararlarını sorgulayan kişilerden ışık hızıyla uzaklaşır. Partnerine sadıktır. Kendini rahat hissettiği ortamlarda bulunmak ister. Kıskançtır. Sevgilisini sahiplenmekten ve korumaktan hoşlanır. Boğa burcu erkeği düşünceli bir eş ve iyi bir baba olacaktır. Gösterişi sevdğinden partnerine pahalı hediyeler almaktan hoşlanır.

Boğa Burcu Erkeği Boğa Kadınıyla Çok İyi Anlaşır

Genelde aynı burcun çiftleri pek iyi anlaşamaz ama boğa burcu bu konuda bir istisna. Boğa erkeği boğa kadınıyla çok iyi anlaşır. Bir lemanın iki yarısı gibi olurlar. Başak, Oğlak ve Balık burcu kadınıyla da mutlu beraberlikleri olabilir. Ateş grubu burçlarıyla hiç anlaşamaz. Ayakları yere sağlam basan boğa burcu erkeği, değişken ruh hallerine tahammül edemez.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı