Aşk

Boğa Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Boğa Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

İlişkide sadakat onun için en önemli faktördür. Birlikte olduğu kişiye güvenmek ister. Güven duymadığı bir ilişkiye başlamak bile istemez. Klişelerden hoşlanmaz. Ona alacağınız pahalı hediyeler güzel kokan bir çiçekten daha değerli olmayacaktır. Duyuları çok gelişmiştir. Dokusundan veya kokusundan hoşlanacağı hediyelerle kalbini fethedebilirsiniz. Kokuya olan hassasiyeti insanilişkilerinde deönmeli bir rol oynar. Kötü bir koku aldığı kişinin yanından hızla uzaklaşır ve bir daha da bir araya gelmek istemez. Hoşgörülüdür, birlikte olduğu kişiye her konuda destek olmaya çalışır.

Boğa Burcu Kadınını Güzel Kokunuzla Cezbedebilirsiniz

Her işin üstesinden gelebilir. Kendi kendine yetebilir. Çıt kırıldım bir yapıda değildir hiç. Kontrollüdür. Yanında sağlam karakterli güçlü bir erkek ister. Partnerinde temziliğe çok önem verir. Ne giydiğiniz değil güzel kokmanız onun için önemli kriterdir. Boğa kadınının gönlünüü fethetmek istiyorsanız lezzetinden emin olduğunuz yerlerde yemeğe götümeli, ona romantik sade süprizlerde bulunmalısınız. O sadedir ama kalite de onun için bir o kadar önemlidir.

Boğa Burcu Kadını İlişkilerinde Açık ve Nettir

İlişilerinde oyun oynamaktan hoşlanmaz. Hoşgörülüdür. Size durduk yere gereksiz çıkışlarda bulunmaz. Kıskanç değildir. Fakat iyi niyetinin suistimal edildiğini hissettiğinde gerçek bir boğaya dönüşebilir. İlişkilerinde de tavırları ve fikirleri rahattır. Sevdiği kişiyi kurallarıyla boğmaz. Sadık olduğunuzu bildiği sürece sizi dünyanın en rahat ilişkisi beklemektedir. Nazik erkeklerden hoşlanır. Kaba davranışlar ve sözler ona göre değildir. Hele toplum içinde ona saygısız ve kaba davranışlarda bulunursanız hiç vakit kaybetmeden ağzınızın payını alırsınız.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı