Sorular

Nasıl Üye Olabilirim?

Aşk Sokağı’na e-posta adresiniz ve seçeceğiniz bir kullanıcı adı ile üye olabilirsiniz. Üstelik üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olmak için sağ üst menüdeki “Kayıt Ol” butonuna tıklayabilir veya Kaydol adresinden kaydınızı yapabilirsiniz.

Üyeliğim Var Nasıl Giriş Yapabilirim?

Aşk Sokağı’na üye girişi yapmak için üst menüde bulunan giriş butonuna tıklayınız. Bu bölümden kullanıcı adı ve şifrenizle, dilerseniz facebook hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.

Üyelik Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Üye giriş şifrenizi unuttuysanız giriş butonuna tıklayınca açılan bölümdeki sağ altta bulunan kilit simgesine tıklayın. Parola Sıfırla bölümü açılacaktır, bu bölüme e-posta adresinizi yazarak parola sıfırlama linkini e-posta adresinize isteyebilirsiniz.

Üyelik Çeşitleri Nelerdir?

Üyeliklerimiz, standart üyelik dışında gold üyelik ve platin üyelik olmak üzere toplamda üç çeşittir.

Üyelik Farkları Nelerdir?

Standart üyelik de, diğer site üyelerine mesaj atamazsınız ve çok az sayıda fotoğraf yükleyebilir, hediye yollayabilirsiniz.

Gold üyelik de, diğer site üyelerine belirlenen sayıda mesaj atabilir, fotoğraf yükleyebilir ve hediye yollayabilirsiniz. Gold üyelik paketi için tıklayın

Platin üyelik de, diğer site üyelerine belirlenen sayıda mesaj atabilir, fotoğraf yükleyebilir ve hediye yollayabilirsiniz. Bunun dışında üyelerle canlı sohbet edebilirsiniz. Platin üyelik paketi için tıklayın

Üyelik Durumumu Nasıl Yükseltebilirim?

Üyelik durumunuzu kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme yaparak yükseltebilirsiniz. Mağaza sayfasından istediğiniz paketi seçtikten sonra adımları takip ediniz.

Ödememi Yaptım Üyeliğim Ne Zaman Aktif Olur?

Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız ödemeyi takip eden 1-2 saat içerisinde üyeliğiniz aktifleştirilmektedir. Banka havalesi ödemelerinde ise ödemenizi yaptıktan sonra, dekont veya fişiniz ile beraber bize bildirim sonra en geç 1-2 saat içerisinde yapılacak onaylama ile birlikte üyeliğiniz aktifleştirilmektedir.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Alışverişinizi tamamladıktan sonra Ödeme sayfasından kredi kartı ile çevrim içi ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Banka havalesi ile yapmak istiyorsanız belirtilen banka hesap numaralarına EFT ve havale ile para transferi gerekleştirerek ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme Yapmak Güvenlimi?

Ödeme yaparken yönlendirildiğiniz PayPal Türkiye sayfasında güvenlik, SSL (Secure Socket Layers- Soket Seviyesinde Güvenlik) ile sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz SSL şifreleme teknolojisi sayesinde üçüncü şahısların ulaşmasına imkan vermeden korunmuş olur. Ayrıca kredı kartı bilgileriniz tarafımızda kayıtlı tutulmadığı için de kart bilgilerinize kimse ulaşamamaktadır.

Üyeliğim Sona Erdiğinde Kredi Kartımdan Tekrar Ücret Çekilirmi?

Gold veya platin üyeliğiniz bittiği zaman, standart üye konumuna geçersiniz. Üyeliğinizi yükseltmek veya tekrar ödeme gerçekleştirmek tamamen size bağlıdır. Yani kredi kartı ile yapmış olduğunuz ya da yapacağınız ödemeler tek sefere mahsustur ve tek çekim şeklindedir.

Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Üyeliğinizi tamamen iptal etmek için Üyelik Sözleşmesi sayfasında yer alan “üyelik iptal şartları” maddesini okuyunuz.

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı