Aşk

İlk Buluşmada Açılmaması Gereken Sohbetler

İlk buluşmanızda açılmaması gereken bazı sohbet konularını sizin için derledik. Bu sohbetlerden uzak durmak buluşmanın başarılı geçmesine yardımcı olacaktır.

1. Eski sevgilinizle ilgili bir konu konuşmayın
Konunun ne olduğu hiç önemli değil. Önemli olan eski sevgilinizle ilgili herhangi bir sohbete girmemeniz. Eski sevgilinizle ilgili paylaşacağınız her türlü bilgi size karşı koz olarak kullanılabilir.

2. Mazideki maceralı günlerinizi anlatmayın
İlk buluşmada kişisel hayat hikayelerine çok derin bir şekilde girmemek gerekir. Geçmişteki çılgın gece hayatınız veya sürekli seyahat ettiğiniz eski işiniz gibi, maceralı günleriniz hakkında çok fazla konuşmanız bu günkü hayatınızın monoton ve sıkıcı görünmesine sebep olabilir.

3. Sağlık sorunlarınızı konuşmayın
İlk buluşmada sohbetin eğlenceli konular üzerinde dönmesine dikkat etmelisiniz. Sağlık sorunlarınızı anlatmak genelde eğlenceli değildir. Kısaca her türlü tıbbı sorununuz ilk buluşma için yanlış bir sohbet konusudur.

4. Maddi durumunuzla ilgili konuşmayın
İlk buluşmada, maddi durumunuzla ilgili konulardan uzak durun. Bu konuları insanlar genellikle sıkıcı bulur. Sizin maneviyattan çok maddiyata önem verdiğinizi düşünebilirler.

5. İşinizin bütün detaylarını anlatmayın
Kariyerine önem veren kişiler genelde detaycı olur ve işlerinin son derece ilginç olduğunu düşünürler. Fakat çoğu zaman karşı taraf iş konuşmalarını çok sıkıcı bulur. Sonuçta ilk buluşmadaki konu iş değil sen ve o’dur. İş ile ilgili sohbetlerden de uzak durmak gerekir.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı