Haberler

İsminizin Karakteri Nasıl?

İsminizin, karakteriniz üzerinde etkisini olduğunu biliyor muydunuz? İsminizin baş harfinin nasıl bir karakter taşıdığını birlikte öğrenelim..

A: Sizler romantizmden çok mantığa önem veren bir yapıya sahipsiniz. Çevrenizde açık sözlü ve dobracılığınız ile bilinirsiniz. Ayrıca hayatınızda hareketi ve aksiyonu oldukça fazla seviyorsunuz.

B: Yeryüzünde duygusallık ve romantizm adeta sizler için var. En olumsuz durumlarda dahi ümidinizi yitirmiyorsunuz. Önsezileriniz oldukça kuvvetlidir.

C-Ç: Duygusal, duyarlı ve sosyal bir kişisiniz. Güzel sanatlar sizler için önemlidir.

D: Azimli ve istekli bir karakter taşımaktasınız. Sizler, gerçekleşmesi imkansız olan durumların dahi, peşini kolay kolay bırakmayanlardansınız ve yardımseverliğiniz sizleri çevrenizde daha bir popüler hale getirmektedir.

E: Aşırı ilgi ve sevgi sizler için oldukça önemlidir ve çevrenizde buna önem vermektesiniz.
F : Her ne kadar çevreniz tarafından gösteriş meraklısı olarak bilinseniz de; içinizde oldukça sıcak ve naif bir kişilik yatmaktadır.

G: Sizler için müşkülpesent denilebilir. Çünkü oldukça zor beğenen, mükemmeliyetçi bir haliniz var. Ayrıca lüks yaşamayı seversiniz.

H: Her ne kadar uysal ve sakin bir yapıya sahip olsanız da, sizleri bu yapıdan kurtaracak birilerini beklemektesiniz. Bu beklenti için herşeyi göze alabilen bir yapıdasınız.

I-İ: Sizler sevilmeyi daha çok seviyorsunuz.Bu yüzden kırılgan bir yapıya sahipsiniz. İlk adımı hep karşı taraftan beklersiniz. Ayrıca güven sizler için her daim önem arz eder.

J: Hiç kaybetmediğiniz bir enerjiniz var. Kaprisli yapınız ise sizleri çevrenizde olumsuz lanse etmektedir.

K: Dışarıdan göründüğünüz kadarıyla kapalı bir kişilik gibi algılansanız da aslında iç dünyanız oldukça hareketli ve duyarlıdır. Bundan dolayı çevrenizde soğuk ve ciddi biri olarak algılanabilirsiniz.

L: Sanatçı ruhlu ve entelektüel bir kişilik özelliği göstermektesiniz. Sizler adeta sevmeyi kendinize ilke edinmişsiniz.

M: Duygusal ve korumacı tavrınız, tüm ilişkilerinizde benliğinizi yitirmenize sebep olabilmektedir. Buna dikkat etmelisiniz. Çünkü bazen aşırı korumacı tavrınız karşı tarafı sıkmaktadır.

N: Birçok konuda sahip olduğunuz kabiliyetler, sizleri çevrenizde daha üstün kılmaktadır.Bu da denginizi bulmanızda sizler için dezavantaj bir durumdur.

O-Ö: Para ve güç sizler için oldukça önemlidir. Yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Duygularınızı gizli saklı tutuyorsunuz. Duyguların bu gizliliği sizleri başka yönlere götürmektedir.

P: Öz güven konusunda kendinize rakip tanımıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde kendinize eşdeğer birilerini bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Çevrenizde popüler olmayı seviyorsunuz ve çevrenizi oluşturan kişilerin kriterlerinize uygun olmasına da dikkat ediyorsunuz.

R: Herhangi bir durumda yaşadığınız kararsızlık ve tereddütlü davranışlar sizleri olumsuz etkilemektedir. Sizlere zeki kişiler daha çok hitap etmektedir.

S-Ş: Hayal dünyanızın sınırları yoktur. Konuşmayı seven bir yapınız var. İlişkilerde flört aşaması sizler için her şeyden daha önemlidir.

T: Sizler de duygularınızı karşı tarafa iletmekte oldukça zorluk çekiyorsunuz. Fakat buna rağmen aşka düşkünlüğünüz fevkalede bir durum. Aşka olan bu bağlılığınız sizleri hassas kılmaktadır.

U-Ü: İşlerinizi kaplumbağa misali bir hızda gerçekleştirmektesiniz. Aşık olduğunuz vakit, birçok kişinin aksine yere sağlam basarsınız. Bu aşk her daim hayatınızın baş köşesinde yer alır.

V: Umursamaz halleriniz her kadar çevrenizdekileri çileden çıkarsa da, sizler bu durumdan oldukça memnunsunuz. Hayatınızın her alanında heyecan ve özgürlüğün peşinde koşmayı da ihmal etmiyorsunuz.

Y: Her zaman dikkat çekmeyi beceriyorsunuz. Yaşadığınız iyi kötü her şeyi hatırlamayı seviyorsunuz bu da sizleri daha güçlü kılmaktadır.

Z: Hayalleri seven, naif ve sıcak bir yapınız var. Kendinize ait sırları kimseyle paylaşmamaya özen gösteriyorsunuz.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı