Haberler

Kahraman Tazeoğlu – Yaralı

Kahraman Tazeoğlu – Yaralı Kitabı

Kahraman Tazeoğlu yeni kitabı “Yaralı” ile geliyor. Sevilen yazar yeni kitabını 20 Eylül’de hayranları ile buluşturacak. Daha önce “Bukre“, “bambAŞKa“, “Kıyısızlar” gibi eserleriyle büyük beğeni toplayan Tazeoğlu’nun “Yaralı” isimli eseri 20 Eylül’de satışa çıkacak.

Kahraman Tazeoğlu – Yaralı – Bazı Yaralar Sardıkça Kanar

YARALI ARKA KAPAK YAZISI

Artık hatırlanmaya değecek kadar bile kalmadın. Seni unutmak hakkım! Unutkan biri değilimdir ama sen bende hatırlanacak hiçbir şey bırakmadın. Benim unutulmuşum olmak bile güzeldir bil. Aşk mı? Aramızda kaldı; içimizde değil…

Yanlış aşkta doğru aranmaz. Ama yine de oku istiyorum. Cümlelerimde gizlenmiş duygudan ne anladığını benim nasıl yazdığım değil, senin nasıl okuduğun belirler.

‘Kör müydü gözlerin, nasıl göremedin’ diye sordular senden sonra. Kör değildim. Ve hayatımda en çok iki kere parlamıştı gözlerim. Birincisi seni ilk gördüğüm, ikincisi giderken ardından baktığım gün. İlkinde aşkın ışığından, ikincisinde gözyaşlarımdan… O iki anın arasındaysa hep kapalıydı gözlerim. Aşkına inandığımdan.

Kör değildim, sadece güvenmiştim!

Not: Bugün seni düşünmeden yaşayabilmeyi başardığım ilk gün. Hadi topla seni benden. Kalbim seni uğurluyor. Al bu yara sende kalsın. Artık beni acıtmıyor.

kahraman tazeoğlu yaralı kitabı

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı