Aşk

Koç Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Koç Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu insanlarının ilişki kuracakları kişilerin mutlak suretle hareketli ve her türlü beklenmedik duruma hazırlıklı kişiler olması gerekmektedir. Buradan da anlaşılabileceği gibi Koç burcu erkeği birinin partneri olmak sanıldığı kadar kolay değildir. Fakat gerçekten uyuşabileceğiniz bir Koçu bulduğunuzda elinizden kaçırmamanız gerekir. Çünkü koçlar, güçlü karakter özellikleri ve dışadönük yönleriyle sizi dünyanın en mutlu insanı haline getirebilir.

Koç burcu erkeği eşini sahiplenme konusunda biraz katıdır. Kıskanç bir yapısı olduğu için eşinden hep kendisiyle ilgilenmesini ister. Eşinin başkalarına gösterdiği ilgiye tahammülü yoktur. Çünkü kendini lider gibi hisseder. Ortamın lideri odur. Kendinden başkasına itimat edilmesine anlam veremez ve karışıklık çıkarır. Koç burcu erkeği ile iyi anlaşabilmek için ya ona boyun eğmeniz ya da onun saygı duyabileceği kadar güçlü olmanız gerekir. Bu nedenle Koç burcuyla ilişki yaşayanlar, bunun bağımlısı olurlar. Güçlü karakter özellikleri insanları çeker. Kendileriyle iyi geçinildiğinde koçlar oldukça sakin, sadakat sahibi ve eğlenceli partnerlerdir.

Koç burcu erkeklerinin tümü dışa dönüktür. Yeniliklerden zevk alırlar. Sürekli olarak çevreleriyle ilgilenirler. Yalnız kalmayı sevmezler. Çevrelerinde her zaman birilerinin olmasını isterler. Çevrelerindekilerle kolaylıkla içli dışlı olurlar; dostluklar kurarlar. Ama, kısa zamanda sıkılarak dostlarını terk ederler ve başkalarıyla ilgilenmeye başlarlar.

Onların dost olabileceği ve dost kalabileceği kimse, zeki ve çok yönlü olmalıdır. Ancak, O’nu kıskandıracak kadar üstün yeteneklere de sahip olmamalıdırlar. Daima genç kalmak isterler. Bu nedenle de yaşlı olanları bile gençlerle dostluk etmek isterler, onlara ayak uydurabilirler.

Ailelerini severler. Ancak, biraz tecrübe sahibi olduktan sonra evlenmeleri daha iyi olur. Çünkü, genç yaşta evlenmeleri pek iyi sonuç vermez.

Koç Burcu Erkeği’nin Arasının İyi Olduğu Burçlar

Çok iyi: Aslan, Yay
İyi: Boğa, İkizler, Kova, Balık
Kötü: Yengeç (çok huysuz) Terazi (çok kararsız) Oğlak (çok fantezisiz)
Ne iyi ne kötü: Başak, Akrep

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı