Aşk

Oğlak Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Dominant bir karaktere sahip olan Oğlak erkeğinin kalbini kazanmak kolay değildir. Genellikle ikna eden değil ikna edilen olmayı seçer. Beraberliğin başında, karşı tarafın ciddiyetine inanması gerekir. Sürekli fikir değiştiren, söyledikleriyle yaptıkları arasında farklılıklar olan insanlardan hoşlanmazlar.

Aşkınız henüz genç ve çiçeği burnundayken, Oğlak erkeğinin yanlış yollara sapması gibi üzüntüleriniz olmaz. Yaşlandıkça biraz avarelik edebilir. Fakat diğer burçlar içinde en sadık olanıdır. Ufak tefek kaçamaklara kalkışsa da bunlar hiçbir zaman aile ocağının, çocukların ve sizin yerinizi alamaz.

Oğlaklar kusursuzluk arayan gözle ve dikkatle bakarlar. Kendilerine iyi anne olacak bir kızı seçerler. İyi giyime, ve keskin zekaya önem verirler. Oğlak erkekleri karşı cins önünde her zaman biraz tedirgindir. Bazen beceriksizce kinayeler yapıp utangaçlıklarını gizlemeye çalışırlar. Çok iyi bir baba olurlar. Her zaman saygı ve itaat bekler. Disiplini elden bırakmazlar.

İlişkisini ciddiye alır. Partnerinin de ilişkide ciddi ve özverili davranmasını ister. Birlikte olduğu kişinin gururunu okşayıp sevgisine inandırabilirse, çok ihtiraslıve sevecen bir aşık olabilir. Bir oğlak erkeği evlenmekte acele edip pişman olmaktansa evlenmeyi geciktirebilir. Oğlak erkekleriyle yapılan evliliklerin çoğu sağlamdır. Yıllar geçip giderken saçlarınızda çoğalan akların, artan kilolarınızın ve yüzünüzdeki kırışıkların hiç önemi yoktur onun için.

Oğlak Burcu Erkeği’nin Uyumlu Olduğu Burçlar

Oğlak erkeği, balık burcuyla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir. Hayatı sade ve monoton yaşayan yapısına rağmen arada bir bu psikolojiden kurtulmak isteyebilir. Özellikle bu durumdan sizi uzaklaştıracak bir partneri olmasını isteyen Oğlak burcu erkeği, başak burcuyla ilişki kurmaya çalışmalıdır. Başak burcu kadınının macera yaşama isteği ve uyumlu yapısı ile birlikte güzel anlar yaşayabilirler.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı