Aşk

Oğlak Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burcu kadını ilişkisinde söz geçirebileceği birini ister. Baskı altında tutmayan, çıkarlarını kısmaya kişilerle ilişki yaşar. İlişkisinde rahat hareket etmek, istediğini rahatça söyleyebilmek onun için önemlidir. Yaptıklarına müdahale etmeyen bir partnerle mutlu olur.

Oğlak burcu kadını başlayacağı ilişkiyi sorunsuz bir şekilde yaşayabilir. Kendi doğrularına inanır ve her konuda yaptıklarının doğru olduğunu düşünür.Bu yüzden onu aşağıya çekmeye, yetersiz olduğunu söylemeye çalışmamalısınız. Pohpohlanmaktan ve varlığının önemsenmesinden hoşlanır.

Düşündüklerini, duygularını ve hislerini kolay kolay açıklamaz. İlgisiz birine yerine ve zamanına göre hareket etmesini bilmeyenlere tahammülü yoktur. Her yerde yüceltilecek ve farklılığından bahsedilecek konuşmalar hoşuna gider.

Sevdiği kişiye çabuk bağlanır ve sevdiği kişi uğruna her şeyi yapar. Kolay kolay sevemez, onu zorlayarak sevgisini kazanamazsınız. Dürüst, güçlü portrelerden etkilenir.

Tatil planı yapacaksınız özellikle sakin ve romantik ortamları tercih edin.

Güvenilirdir fakat başkasına kolay kolay güvenmez. Güvendiğinde her şeyini karşısındaki kişiyle paylaşır. Kararlıdır, verdiği kararlardan asla vazgeçmez.

Özenlidir, bir işi yapmaya çalışırsa iyi yapar. İlişkilerinde politik tavırlar sergileyebilir, bazen duygularını ve düşüncelerini gizler. Yerine zamanına göre hareket eder.

Disiplinlidir, ilişkilerinde beklentilerinin yerine getirilmesini ister, karşılık almadığı ve yönetemediği kişilerle ilişki geliştirmek istemez.

Kesin tavırlıdır. Egoisttir, kendi çıkarlarını ve isteklerini öne alır, ona göre ilişkide hareket eder. Çıkarlarının ve varlığının hiçe sayıldığını görmesi hoşuna gitmez. Bu şekilde bir tavırla karşılaştığında çekilmez biri olarak karşınıza çıkabilir.

Uzun süreli aşk yaşayacağı yengeç burcuyla paylaşımlarla bir ilişki sürdürebilir. Yengeç burcunun uyumlu ve sakin yapısı, ilişkinizde istediklerinizi yaşama şansı ve kolaylığı sağlayacağından bu ilişki içinde kalmayı isteyecektir. O yüzden yengeç burcu ile ilişki geliştirmeniz mutlu olmanızı sağlar.

Macera yaşayacağı burç boğa burcu olacaktır. Tercihlerinizi boğa burcunda kullanırsa hayatı eğlenceli ve maceralı olacaktır.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı