Aşk

Terazi Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Terazi Burcu Erkeği’nin Aşk Hayatı

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu erkekleri, değer vermekten ve kendilerine değer verilmesinden hoşlandıkları için kendi elmalarının diğer yarısını bulma çabası içindedirler. Romantizm denince akla ilk gelen burçlardan biri olan terazi burcu erkeği, duygularını yönetme konusunda büyük bir ustadır. Sosyal yetenekleri üst düzey ve ön plandadır.

Karakter özellikleri son derece yumuşak ve cana yakın ölçüdedir. Kibar ve zarif halleri, terazi burcu erkeği kişilerle çok sıkı dostluklar kurabilmenizi sağlar. Terazi burcu erkekleri, sanata ilgi duyar. Sanatın birçok dalı terazi erkekleri için inceleme konusudur. Konuşmayı da bir sanat olarak gören teraziler, ağızlarından çıkan her sözcüğe son derece dikkat ederler ve ahenkli konuşmaya özen gösterirler.

İkili konuşmalarda fark edebileceğiniz bir diğer ayrıntı; terazi burcu erkeklerinin, konuları hep kendi taraflarına çekmeye çalışmalarıdır. Çünkü bu şekilde daha fazla konuşma şansı elde ederler ve karakterlerini ilerletmek için fırsat yakalarlar. Terazilerin kalbine inmenin yolu onu takdire boğmaktır. Değerli olduğunu hisseden bir terazi burcu erkeği mutluluktan uçacaktır. Fakat önce bu takdirlerin çıkar amaçlı yapılıp yapılmadığını iyice araştırır. Teraziler lüks bir hayat için sınırsız çalışma yeteneğine sahiptir. Geleceklerini net olarak tahmin edebilirlerse adeta bal arılarına dönüşürler. Bu lüks ve kalite arayışına terazilerin hayatlarının birçok bölümünde rastlayabilirsiniz.

Terazi erkekleri son derece sevecendir. Bu yüzden de romantizme doğuştan kabiliyetlidirler. Herkesle kolayca arkadaşlık kurabilir ve bu arkadaşlıkları uzun süreler sorunsuzca devam ettirebilir. Terazi burcundaki kişiler, aşklarının kendilerine hayran olmasını isterler. Aradıkları aşkı bulduklarında ne kadar sevgi dolu olduklarını görebilirsiniz. Terazilerde, eşi öncelikli olmak üzere herkese yetecek kadar sevgi vardır. Sosyal ortamların aranan eleman olmasının yanı sıra, buralara gitmekten çok hoşlanan teraziler, dürüstlükleri sayesinde birçok insanın gönlünü kazanırlar. Hayatları boyunca yalnız kalmayacaklarını bilirler ve her daim kendileriyle barışık bir görüntü çizerler.

Terazi erkekleri, güzelliklere hayran ve konuşmasını bilen bir kadına bağlanabilecek bir tiptir. Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Eğer çabuk sinirlenen, öfkelenen, bağırarak tartışan bir kadınsanız bu erkekten uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Terazi erkeği aradığı kadında huzuru buldum diyebilmeyi ister.

Terazi erkekleri kafasındaki kusursuz tipin peşindedir. Bu arada kadının zerafeti de yeterli olmayabilir. Bu erkek asla obur değildir, fazla iştahlı bir tip de sayılmaz. Ama güzel seçme yemekleri sever. Yani ona sunacağınız yemeklerin görünüşü güzel olmalıdır. Ondan önce kusursuz sofra kurmasını bilmeniz lazımdır. Siz kendi imkanlarınıza göre en fevkalade sofrayı kuracak ve yemekleri hazırlayacaksınız. Sonra gidip giyineceksiniz.

Bakımsızlıktan hiç hoşlanmaz. Terazi erkeği kadının iyi makyaj yapmasını ve giyinmesini ister. Onun için kendisine boyasız bir yüz ve soluk suratla gözükmeyin.

Paraya önem veren bir tip değildir. Onun için de zengin bir kadınla ilgilenmeye lüzum bile görmez. Bu erkek, çok kabiliyetli olduğu içinde sevdiği, kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Fakat onun boğa burcundan veya Yengeç burcundan olan bir erkek gibi maddeye bağlanacağını da ummamalısınız.

Terazi erkeği, sizi sevdiği sürece mutludur. Ancak ihmalleriniz yüzünden onu üzebilir ve hayal kırıklığınada uğratabiliriz. O vakit gözü başka cazip kadınlara kayacaktır. Böyle bir erkeğin peşinde çok kadın olacağını da tahmin edersiniz tabii. O kısa süre içinde biriyle ilişki kuracak ve birden hayatınızdan çıkıverecektir. Siz ona kızamıyacak kendi hatalarınız yüzünden üzüleceksiniz. Bu erkek, ilişkileri ustalıkla kesmesini bilir. Bıraktığı kadınlar daima onu hatırlarlar ve işin garibi de bu erkeklerin aleyhinde konuşmazlar. Çünkü erkek gitmiş fakat eşsiz hatıralar bırakmıştır.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı