Aşk

Yengeç Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Kadını’nın Aşk Hayatı

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Seni seviyorum” kelimesini telaffuz etmek zor gelir yengeç kadınına, bunun hissedilmesi gerektiğine inanır. İşte bu bilmeceyi çözmek, o meraklı erkeklere düşüyor. Çoğu yengeç kadını erkekler yüzünden hayal kırıklığına uğramışlardır, çünkü beklentileri çok farklıdır. Zor güvenirler, onlar hep prenslerini beklerler. Bu prens fakir olsun, ama onu sevsin, ona müşfikçe davransın ve hatalarını hoş görsün.

Yengeç burcu kadını onu sevecek ve sadık kalacak bir partnerle ilişki yaşamak ister. O, mutlu edileceği ve sınırsız paylaşım içinde olacağı bir ilişkide sevgisini geliştirir. Sevgisini gösteren ve ona değer veren birini tercih eder. Hatta bu şekilde davranan partnerin istediklerine kolay cevap verir. Bu yüzden kesinlikle partner olacak kişinin ilgisini, sevgisini esirgememesi gerekir.

Kendisine bu şekilde yaklaşan partnere yakın durur ve yaşadığı ilişkiyi mutlu bir şekilde sürdürmeye çalışır. Ayrıca kıskanç biri olduğundan, ilginizi asla o yanınızdayken başkasına vermemelisiniz. Yoksa deliye döner ve onu önemsemediğinizi düşünür. Bu nedenle paylaşımlarınızda ve beraber olduğunuz anlarda gözünüzün ondan başkasını görmediğini göstermeye çalışmalısınız ve ona hayatınızın merkezinde olduğunu hissettirmelisiniz. Bu şekilde davrandığınız sürece size bağlı kalacaktır. İstediğiniz bir partner olarak yanınızda yer alır.

Yengeç kadınını okşayın, ama onu eleştirmeyin; en çok bunu sever. Kendisine acınmasını sevmez ve onunla alay edilsin veya kompliman yapılsın istemez, ona bugün güzelsin derseniz, dün değil miydim peki diye sorar. Çok negatiftir, pozitif düşünmek istemez, ancak pozitif olursa ona sürpriz olur.

Erkeğin bu kadına biraz anlayış göstermesi halinde, evlilik çok mutlu yürür, çünkü o çok esprilidir. Yengeç kadını sevdiklerine verir, kendisi almaz. Kocasına maddi ve manevi destek olur. Meslek hayatında da başarılı olurlar, anlayışlı ve çalışkandırlar, ancak işlerine mutlaka saygı duyulmasını isterler.

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: İlişkisi olmayanların Boğa burcuyla bir ilişkiye başlamaları mutlu ve güzel günlerin yaşanmasını sağlayabilir. Boğa burcunun kolay bırakmaması, sevdiği kişiye bağlı bir şekilde ilişki yaşamaya meyilli olması, uzun soluklu bir ilişki yaşama talebinize olumlu cevap verir.

Macera yaşayacağı burç: Hayattan daha fazla zevk almak istiyorsanız Yay burcuna yakın durun. Bu burçtan biriyle yaşayacağınız ilişkide her konuda mutlu olabilir ve hayatınızda sorun olarak gördüğünüz problemleri birlikte çözümleyebilirsiniz. Çünkü yaşamınızda monoton geçen olayları ortadan kaldırabilme şansınız var.

Yorumlar

Aşk ve sevgi sitesinde her yaştan arkadaş bulabilirsiniz, ayrıca aşk üzerine sözler, şiirler ve yazılar burada. aşk, sevgi, aşk sözleri, aşk şiirleri, arkadaş, güzel sözler, aşk yazıları, aşk sokağı